Naga Markets

banknot 20 funtówJuż teraz w czwartek 8 września kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego czyli para walutowa GBP/PLN oscyluje już na zakresie 5,42 – 5,43 PLN – co oznacza, że para wróciła znów do jednego ze wsparć. Teraz ważnym będzie to jak dalej się zachowa, ponieważ wyłamanie tego dołka może skutkować głębszym zejściem. Podsumowując, para walutowa GBP/PLN walczy o istotny poziom i dopiero w kolejnych dniach rynek pokaże, czy będzie w stanie nadal starać się o ponowny re-test oporu 5,51 PLN – 5,52 PLN.

Funt schodzi na lokalne wsparcie

wykres Kurs funta GBPPLN H4 08.09.2022
Kurs funta GBPPLN H4 08.09.2022

Obecnie rynek funta szterlinga wobec polskiego złotego wygenerował sygnał spadkowy wraz z tym, jak rynek znów odbił od oporu H4 – D1 na poziomie 5,51 PLN. Te oznaczone jest nadal jako opór według klasycznej zasady zmiany biegunów, zatem stanowić będzie istotną strefę dla dalszego handlu.Mocniejsze podejścia jednak na ten moment nie grożą szterlingowi, ponieważ jak można zauważyć po wykresie H4 – ten spadł znów do wsparcia 5,41 – 5,42 PLN. Raczej kolejne sesje będą stały pod znakiem walki o to, aby rynek ten utrzymał się w swoich widełkach wsparcia.

Podsumowując: w tym momencie rynek funta może generować odbicie od wsparcia, jednak aby rozgrywać je – warto poczekać na nieco wyraźniejszy akcent i potwierdzenie.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: orlen cena akcji | funt online | dax notowania | jsw giełda | kurs kryptowalut wykres |

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here