Notowania funta wracają do zakresu 4,99 PLN. Szansa dla GBP/PLN na 5,03 PLNKurs funta szterlinga wobec polskiego złotego z kolei pokazuje, że rynek ponownie jest  stanie powrócić powyżej zakresu wsparcia cenowego na poziomie 4,99 PLN. Chociaż nadal na parze walutowej GBP/PLN walka trwa, to nie jest do końca pewnym, czy szterling będzie w stanie nadal podbijać. Co prawda wczesne godziny handlu właśnie na to wskazują, a celem dla kolejnych sesji może się okazać zakres 5,03 PLN, jednak warto będzie trzymać rękę na pulsie, ponieważ nic nie jest jeszcze przesądzone. Na razie, funt szterling walczy o powrót powyżej równych 5 PLN.

  • Kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego nadal próbuje obronić się przed spadkami
  • W tym momencie para GBP/PLN oscyluje na poziomie 4,99 PLN
  • Dziś, czyli podczas wtorkowej sesji jest duża szansa na powrót powyżej 5,00 PLN
  • Ciekawym jest jednak, czy funt szterling podoła wyzwaniu utrzymania się

Kurs funta szterling pod znakiem powrotu powyżej 5,00 PLN – para GBP/PLN na wykresie H4

Niekończąca się historia walki funta szterlinga, wobec polskiego złotego z zakresem 4,99 PLN. Ten układ zdecydowanie nie napawa optymizmem wobec dalszego ruchu, ponieważ para walutowa GBP/PLN nadal nie może sobie poradzić jednoznacznie z przełamaniem zakresu 5,00 PLN i powrotem do ewentualnych wzrostów, na które można oczekiwać już od kilku poprzednich sesji. W tym momencie widać, że rynek funta może dziś wygenerować sygnał pro-wzrostowy, sięgający nawet zakresu 5,03 PLN podczas kolejnych kilku sesji, jednak co do tego, czy zrobi to od razu – można dywagować.

Sytuacja techniczna nadal nie jest przesądzona i choć dobrze byłoby zobaczyć funta choć na chwilę jeszcze w rejonach zakresu 5,07 PLN – to wszystko obecnie zdaje się zależeć od wypracowania dalszych umów UK – UE oraz danych.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 17.11.2020
Kurs funta GBPPLN H4 17.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here