Notowania funta utrzymują się przy 5,01 PLN. GBP/PLN dalej z potencjałem podejścia do 5,05 PLNNotowania funta szterlinga wobec polskiego złotego podczas piątkowej sesji handlowej pozostają dokładnie w tym samym zakresie, w którym mogliśmy analizować parę podczas wczorajszej sesji. Czwartkowa sesja handlowa nie wniosła niczego nowego, jednak widać że para walutowa GBP/PLN nadal testuje zakres średniej kroczącej, który to stanowi dla pary obecnie nadal zakres dynamicznego wsparcia. Patrząc aktualnie na wykres H4 funta szterlinga widać, rynek w dalszym ciągu ma potencjał do ewentualnych, dalszych wzrostów, jednak osoby zainteresowane handlem na parze będą musiały uzbroić się w cierpliwość z powodu niewielkiej zmienności na rynku.

  • Kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego nadal pozostaje w tym samym rejonie
  • Para walutowa GBP/PLN zatem dociera do zakresu 5,01 PLN podczas piątkowej sesji
  • Zdaje się, że rynek może pozostać w tym zakresie aż do poniedziałkowej sesji
  • Wszystko wskazuje na to, że dziś trzeba będzie odpuścić handel na funcie

Kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego może pozostać w tym samym zakresie

Piątkowa sesja handlowa rozpoczyna się dla kursu funta szterlinga wobec polskiego złotego raczej konsolidacyjnym akcentem, kiedy czwartkowa sesja handlowa nie była w stanie zmienić obecnego układu na parze walutowej GBP/PLN. W tym momencie jak zresztą widać po załączonym wykresie funta szterlinga z perspektywy interwału 4-godzinowego, rynek ten w dalszym ciągu oscyluje wokół zakresu cenę uśrednionej, którą to otworzę średnia prosta 88 okresowa.

Jest to wsparcie dla układu wzrostowego, co oznacza że w dalszym ciągu funt szterling ma potencjał do dalszych wzrostów, jednak warto uzbroić się w cierpliwość podczas kolejnych sesji, ponieważ ewidentnie większość rynków światowych oczekuje na powrót do handlu Stanów Zjednoczonych jako najważniejszego ośrodka handlowego. Dopiero kolejne dni mogą wywołać nieco większy ruch na funcie, który to w swoim zasięgu może przetestować zakres poziomu 5,05 PLN, który oczekiwany jest już od kilku poprzednich sesji.

wykers Kurs funta szterlinga GBPPLN H4 27.11.2020
Kurs funta szterlinga GBPPLN H4 27.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here