Notowania funta szterlinga przy 4,96 PLN. GBP/PLN w stanie zaatakować 4,99 PLNKurs funta szterlinga w stosunku do polskiego złotego podczas poniedziałkowej sesji handlowej dociera do poziomu 4,96 PLN. Wczesne godziny handlu pierwszej sesji nowego tygodnia pokazują, że funt szterling jest w stanie kontynuować swoją zależność wzrostową nawet przekraczająca poziom 4,99 PLN. Jednak osoby zainteresowane handlem na parze będą musiały w szczególności przyglądać się, jak będzie zachowywać się brytyjska waluta podczas kolejnych godzin. Jeśli wszystko będzie szło po mnie pomyśli obozu byków zakres 4,99 PLN będzie mógł być osiągnięty szybciej niż będziemy mogli się tego spodziewać.

  • Funt szterling wobec polskiego złotego ponownie pokazuje układ wzrostowy
  • Para walutowa GBP/PLN daje tym samym znać o możliwość wygenerowaniu dalszych wzrostów
  • W tym momencie dalszym celem dla rynku może okazać się zakres 4,99 PLN
  • Poniedziałkowa sesja będzie mogła stać pod znakiem sygnałów wzrostowych

Szterling ponownie wykazuje chęć testu górnych zakresów – para GBP/PLN na wykresie H4

Funt szterling w stosunku do polskiego złotego nadal nie odpuszcza. Jak widać po wykresie H4 pary gbp/pln niewiele od ostatnich sesji się zmieniło, jednak obóz byków w dalszym ciągu broni dolnych ograniczeń ruchu. Ostatni poziom wsparcia na poziomie 4,90 PLN, był dla pary bardzo ważnym poziomem, który okazał się być nadal wspierany. Obecnie para walutowa rośnie około 6 groszy, i wszystko wskazuje na to, że dalsze wzrosty mogą się pojawić. Poniedziałkowa sesja handlowa zatem może stać dla osób zainteresowanych handlem na parze gbp/pln pod znakiem możliwość wygenerowania dalszych ruchów wzrostowych a tym samym również, będzie można wyszukiwać dalszych sygnałów na dołączenie do potencjalnych wzrostów.

Pierwszym rzucającym się w oczy celem dla funta szterlinga może okazać się poziom 4,99 PLN, który jak widać po załączonym wykresie pary walutowej jest ważnym poziomem oporu. Negacją dalszych wzrostów będzie dopiero moment w którym para walutowa przekroczyła by poziom 4,90 PLN. Dopiero wtedy można będzie mówić o oddaleniu wzrostów na rzecz możliwości dalszej przeceny.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 05.10.2020
Kurs funta GBPPLN H4 05.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here