Notowania funta szterlinga przy 4,82 PLN. Rynek GBP/PLN z szansą na 4,77 PLNKurs funta szterlinga wobec polskiego złotego podczas poniedziałkowej sesji dociera do zakresu 4,82 PLN. Wszystko obecnie wskazuje na to, że para walutowa GBP/PLN może nadal podtrzymać wymowę pro-spadkową, dopóki dane ponownie nie będą wspierać brytyjskiej waluty. Kolejne ważne wsparcie dla pary znajduje się dopiero 5 gorszy niżej, dlatego warto będzie uważać z handel na kontrę ruchu spadkowego podczas kolejnych sesji. Spójrzmy zatem na wykres H4 funta szterlinga wobec polskiego złotego.


Kurs funta szterlinga z możliwością osiągnięcia 4,77 PLN – para GBP/PLN na wykresie H4

  • Brytyjska waluta podczas nowego tygodnia handlowego nadal spada
  • Para walutowa GBP/PLN zdaje się nadal trzymać strony podażowej
  • Obecnie rynek oscyluje w zakresie 4,82 PLN, jednak wszystko wskazuje na możliwość dalszych spadków
  • Warto zatem obserwować najbliższe wsparcia pary z funtem szterlingiem

Kurs funta szterlinga w nowym tygodniu handlowym ma szansę na dalsze pogłębianie spadków – wynika tak przede wszystkim z interwału czasowego H4, który wykazuje dalsze tendencje spadkowe. Obecnie rynek mimo spadku już 4 groszy od ważniejszego wsparcia – nadal nie pokazuje, aby większe odbicie z tego rejonu mogło się pojawić. Dlatego też inwestorzy handlujący lub obserwujący parę GBP/PLN, powinny skupić się na dalszej przecenie tego rynku.

Celem dalszym dla funta szterlinga może okazać się zakres 4,77 PLN – które widnieć może na wykresie jako ważniejsza strefa wsparcia. Jeśli obecne tempo spadków utrzyma się, liczyć na taki ruch można będzie jeszcze podczas obecnego tygodnia handlowego, a co za tym też idzie – rynek będzie w stanie odreagować podczas ostatnich dni obecnego tygodnia. Warto zatem obserwować możliwe ruchy korekcyjne i dalsze sygnały sprzedażowe do opisywanego targetu docelowego.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 27.07.2020
Kurs funta GBPPLN H4 27.07.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here