Notowania funta szterlinga nadal spadają. Rynek GBP/PLN spada 4,89 PLNŚrodowa sesja handlowa na wykresie funta szterlinga wobec polskiego złotego pokazuje, że ten nadal nie jest w stanie przekroczyć dalszych, górnych ograniczeń. Obecnie, we wczesnych jeszcze godzinach handlu para GBP/PLN oscyluje w zakresie 4,89 PLN, co oznacza przełamanie pierwszego z wsparć. Przełamana jest również średnia krocząca, która wskazywała kierunek podczas ostatnich sesji parze. Warto zatem spojrzeć na wykres H4 funta szterlinga wobec polskiego złotego.


Kurs funta szterlinga przekracza ponownie zakres średniej kroczącej – para GBP/PLN na wykresie H4

  • Brytyjska walutowa podczas środowej sesji spada
  • Zdaje się, że para walutowa GBP/PLN przełamuje pobliskie poziomy wsparcia
  • Rynek może dalej kontynuować wyprzedaż – do kolejnych poziomów wsparć
  • Kolejnym wsparciem dla pary jest dopiero poziom 4,86 PLN

Notowania funta szterlinga pokazują, że para walutowa GBP/PLN nie jest póki co nastawiana wzrostowo – przynajmniej może nie być podczas kolejnych sesji. Wszystko na razie zmierza do tego, że funt szterling przełamuje pierwsze wsparcie i kieruje się na kolejne, które znajduje się obecnie na znanej nam wszystkim dobrze strefie 4,86 PLN. To własnie tam para przez dłuższy czas się konsolidowała, nim finalnie wygenerowała pierwszy, mocniejszy ruch wzrostowy. Zakres ceny uśrednionej, czyli średnia krocząca została przełamana, wskazując na sentyment spadkowy. Wszystko poniżej niej, traktowane zatem powinno być w ramach dalszych spadków, póki rynek ponownie nie znajdzie się powyżej tego zakresu.

Obecnie obserwować można rynek dopiero w zakresie 4,86 PLN, gdzie może on wygenerować pierwsze sygnały odwrotne. Póki co spokojny spadek do tego zakresu jest oczekiwany i jeśli dane wchodzące dziś na rynek nie zmienią niczego – takie zejście można będzie zobaczyć jeszcze dziś.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 09.09.2020
Kurs funta GBPPLN H4 09.09.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here