Banknot oraz moneta brytyjskaNotowania funta szterlinga nadal przy 4,80 PLN. GBP/PLN zastyga na strefie wsparciaKurs funta szterlinga zdaje się podczas wtorkowej sesji handlowej wobec polskiego złotego zatrzymać się w czasie. Rynek od wczoraj niewiele zrobił, nie pokazując jednak przy tym ani skłonności do chęci wygenerowania z tego miejsca dalszych wzrostów, ani chęci dalszych spadków, czyli dalszej presji podażowej. Oznaczać to może kolejną sesję handlową, gdzie inwestorzy będą mogli wyszukiwać odpowiednich sygnałów podczas sesji. Kolejne godzin zatem mogą okazać się kluczowe dla rynku funta szterlinga, dlatego też warto obserwować ten rynek.

  • Funt szterling wobec polskiego złotego nadal w zakresie wsparcia cenowego
  • Para walutowa GBP/PLN zdaje się nie wykazywać tendencji spadkowych
  • Jednak z drugiej strony mocniejszych odbić nadal brakuje
  • Dlatego warto będzie oczekiwać na dalsze sygnalne pary GBP/PLN

Kurs funta szterlinga nadal w okolicach wsparcia cenowego – para GBP/PLN na wykresie H4

Funt szterling wobec polskiego złotego to jedna z par, która podczas dzisiejszej sesji może wenerować bardzo ważne sygnały, świadczące o tym, co dalej para wlotowa ma w zamiarze. Zdaje się, że zejście do tak ważnego wsparcia cenowego oraz widoczny brak jakiejkolwiek reakcji oznacza, że rynek czeka tylko na pretekst do dalszego ruchu. Dlatego też kolejne godziny handlu mogą być kluczowe i warto obserwować ten rynek. Para GBP/PLN z technicznego punku widzenia ostatnich sesji nadal znajduje się w tendencji spadkowej o czym świadczy brak dalszych podbić i wybijania lokalnych szczytów.

Dlatego też ryzyko handlu na pozycjach długich bez wcześniejszego potwierdzenia obrony zakresu wsparcia może nie należeć do najbardziej rozsądnego podejścia. Rynek musi wyklarować sytuację bronią go, aby faktycznie dać sygnał zakupowy z celem do strefy 4,85 PLN.

wykres Kurs funta szterlinga GBPPLN H4 15.09.2020
Kurs funta szterlinga GBPPLN H4 15.09.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here