Notowania funta szterlinga cofają do 4,95 PLN. Para GBP/PLN testuje zakres wsparcia cenowegoKurs funta szterlinga wobec polskiego złotego podczas środowej sesji handlowej podobnie jak dolar amerykański – pokazuje mocniejsze cofnięcie. Obecnie para walutowa GBP/PLN schodzi do zakresu ważnego dla pary wsparcia i osoby zainteresowane handlem na walorze powinny obserwować w jaki sposób dalej się on zachowa. Wskazówka co do dalszego handlu właśnie w tym rejonie powinna się pojawić. Jeśli funt szterling będzie chciał zacząć pikowanie – nawet drobna korekta może przydać się do dalszego dołączania. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary GBP/PLN.

  • Funt szterling podczas wtorkowej i środowej sesji pokazuje mocniejsze zejście
  • Para walutowa GBP/PLN daje tym samym znać, że tendencja ulega zmianie
  • Oczekuje się obecnie jakiegoś odreagowania pary walutowej
  • Zdaje się, że szansa na dalsze spadki jest dość duża, dlatego warto będzie szukać odpowiedniego miejsca do dołączenia

Kurs funta szterlinga pokazuje zmianę tendencji? Para GBP/PLN na wykresie H4

Kurs funta szterlinga pokazał podczas wczorajszej sesji na co go stać. Rynek brytyjskiej waluty pokazuje podczas ostatnich sesji nie tylko mocne impulsy wzrostowe – ale jak widać po wczorajszym ruchu potrafi też pokazać mocniejsze impulsy spadkowe. Nic w tym dziwnego, para GBP/PLN testowała w ostatnim czasie bardzo wysokie jak na nią poziomy i zejście było bardzo prawdopodobne. Zresztą wyhamowanie kursu na samym szczycie mówiło samo przez się, że szansa na wygenerowanie cofnięcia jest relatywnie duża.

Obecnie widać już, że cofnięcie przekroczyło zakres oczekiwanych wsparć, które znajdowały się na poziomie 4,99 PLN i 4,98 PLN. Rynek spadł aż do zakresu 4,9380 PLN, czyli tam, gdzie przebiega zakres sekwencyjny. Podczas kolejnych sesji okaże się co dalej – utrzymane rynku powyżej 4,95 PLN może dać jeszcze pozytywne ssygnały.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 30.09.2020
Kurs funta GBPPLN H4 30.09.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here