Naga Markets

Już teraz we wtorek 9 sierpnia kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego czyli para GBP/PLN oscyluje już na zakresie 5,57 – 5,56 PLN – co oznacza, że rynek znów cofnął wobec ostatnich sesji i analizy. Nadal bardzo ważnym dla rynku będzie to, czy będzie on w stanie utrzymać się ponad zakresem wsparcia widocznego na wykresie H4 – D1. Wraz z jego przełamaniem dojść może do negacji całości ruchu i spadku tym razem nawet do rejonów 5,48 PLN. Podsumowując, para walutowa GBP/PLN może generować dalsze podejścia jednak musiałaby przy tym utrzymać się ponad wsparciem.

Funt z możliwością przełamania wsparcia?

wykres Kurs funta GBPPLN H4 09.08.2022
Kurs funta GBPPLN H4 09.08.2022

Teraz na rynku funta szterlinga wobec polskiego złotego 9 sierpnia widać, że szterling nie zmienił tym razem już nastawienia i spadł znów niżej. Prawdę mówiąc rynek miał szansę realną na zejście do wsparcia H4 – D1 i powoli realizowane jest to nastawienie. Jesteśmy aktualnie w rejonie 5,56 PLN a rynek może obecnie się stabilizować po serii spadków, chociaż ryzyko zejścia dalszego nadal wchodzi w grę o czym warto będzie pamiętać. Na razie zakresem ważnego wsparcia jest rejon 5,55 PLN i dopóki nie zostanie on przełamany – funt może generować wzrosty.Podsumowując: w tym momencie rynek funta może generować dalszy ruch spadkowy. W takim układzie celem dla sesji jest wsparcie D1.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: orlen cena akcji | funt online | dax notowania | jsw giełda | kurs kryptowalut wykres |


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here