Naga Markets

Notowania franka testowały 4,06 PLN. CHF/PLN z potencjałem zejścia do 4,08 PLNKurs szwajcarskiego franka podczas ostatnich analiz wskazywał na możliwość zejścia głębiej w kierunku wsparcia wytyczanego na podstawie interwału H4 – D1. Rynek pary walutowej CHF/PLN faktycznie szedł do zakresu 4,06 PLN – czyli oddalonego ledwie o 2 grosze celu. Co dalej możemy się spodziewać od rynku franka wobec polskiego złotego? Spójrzmy przede wszystkim na dzienny wykres pary aby ocenić dalszą możliwość ruchu podczas kolejnych dni rozpoczynającego się miesiąca.

  • Notowania franka szwajcarskiego spadają do zakresu 4,06 PLN podczas ostatnich sesji
  • Oznacza to znaczne zbliżenie się do wsparcia wypadającego na zakresie 4,04 PLN
  • Wszystko wskazuje na to obecnie, że rynek franka może ponownie zejść w okolice 4,08 PLN
  • Oznaczałoby to ponowną korektę o około 3 grosze od obecnej ceny

Kurs pary walutowej CHF/PLN w poniedziałek sięga zakresu 4,11 PLN

Kurs franka szwajcarskiego podczas pisania ostatniej analizy miał szansę na zejście w bliskie okolice wsparcia, które plasuje się na wysokości 4,04 PLN – 4,05 PLN. Rynek istotnie wygenerował zejście sięgając jednak maksymalnie zakresu o 2 grosze wyższego, co później skutkowało szybkim cofnięciem pary w ramach układu korekcyjnego ostatniego spadku. W tym momencie patrząc na wykres D1 widać, że rynek ten odbija do zakresu 4,11 PLN i wszystko wskazuje na to, że istnieje dość spora szansa na zejście do zakresu 4,08 PLN w kolejnych sesjach.Zakres ten może stanowić dla kolejnych dni bazę, ponieważ widać było w tych okolicach realną obronę rynku przed dalszymi spadkami. Dlatego też w kolejnych godzinach sesji warto będzie skupić się na szukaniu odpowiednich sygnałów wzrostowych po wcześniejszym cofnięciu rynku w ramach układu korekcyjnego.

wykresKurs franka CHFPLN D1 01.03.2021
Kurs franka CHFPLN D1 01.03.2021
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kursy kryptowalut | s&p 500 kurs | jak działa blik | notowania kryptowalut | nasdaq giełda |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułDolar notowany po 3,73 PLN w poniedziałek. Co dalej z tym rynkiem?
Następny artykułJak państwa zarabiają na legalnych kasynach? Podatki od hazardu na świecie
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here