Naga MarketsBanknoty franka szwajcarskiego (CHF) o nominałach 50, 20, 10, 100Notowania franka szwajcarskiego umocniły się do poziomu bliskiego równej wartości 0.9000. Sama liczba niema tutaj znaczenia, choć jest równa, co w analizę technicznej zajmuje szczególne miejsce, gdyż miejsce to jest ważnym wsparciem. Od początku sierpnia utworzyło się tutaj wiele dołków, które wskazują, że jest wielu inwestorów nastawionych na umocnienie USD. Pytanie, czy i tym razem sytuacja się powtórzy?

Kurs franka (CHF): Wyhamowanie aprecjacji

W poprzednich przypadkach fale wzrostowe sięgały poziomu 0.9170, tworząc tam opór, a w jednym przypadku osłabienie CHF zatrzymała się na cenie 0.9300.

Dzień wczorajszy zostawił na wykresie białą świecę. Nie jest ona znaczących rozmiarów, ale pozwala wierzyć, że trend spadkowy zaznaczony czerwoną linią wyhamował. W przeszłości wsparciem była cena 0.9080. Jeżeli udałoby się wypchnąć wartość tej pary walutowej powyżej tej wartości, to popyt miałby szanse na większe wzrosty.

Wskaźniki pozostają w negatywnym nastawieniu. Jest to zgodne z bieżącym kształtem wykresu. Dopóki nie zostanie pokonana pomarańczowa strefa oporowa, to należy liczyć się z próbą przełamania wsparcia 0.9000, w konsekwencji otworzy się droga do większej przeceny dolara amerykańskiego.

Warto przeczytać również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here