Notowania euro odbijają od wsparcia. EUR/PLN z celem na poziomie 4,50 PLNNotowania euro wobec polskiego złotego podczas czwartkowej sesji spadają do zakresu wsparcia cenowego. Jak widać po wykresie H4 pary walutowej EUR/PLN póki co rynek broni się przed dalszymi spadkami, a to z kolei oznacza, że szansa na odreagowanie według klasycznej zasady korekty – jest bardzo prawdopodobne. Warto zatem podczas dzisiejszej sesji podejść do wykresu EUR/PLN z podejściem szukania dalszych sygnałów, wskazujących na potencjał odbicia kursu euro. Spójrzmy zatem na euro w stosunku do polskiego złotego pod względem interwału czasowego H4.

  • Kurs euro wobec złotego pokazuje, że wsparcie nadal utrzymuje parę przed spadkami
  • W tym momencie tez para EUR/PLN ma szansę na wygenerowanie odbicia
  • Klasyczna korekta na parze z euro może zostać wygenerowana dziś
  • Warto zatem szukać odpowiednich sygnałów wzrostowych podczas czwartkowej sesji

Notowania euro pod znakiem możliwości odbicia – para EUR/PLN na wykresie H4

Notowani euro podczas ostatnich sesji zdecydowanie się przeceniły. To skutek szybkich również podejść, które gościły podczas ostatnich tygodni – co można nazwać klasyczną korektą. W tym momencie jednak, kiedy euro spada do wsparcia i obroni się przed dalszymi spadkami widoczna jest zmiana tendencji – która raczej obraca się powoli na korzyść pozycji długich. Innymi słowy, podczas kolejnych godzin można obserwować parę walutową EUR/PLN pod względem możliwości wygenerowania odpowiedniego sygnału wskazującego na możliwość dołączenia do wzrostów.

Jeśli zatem dziś pojawi się dobrną korekta, dająca lepszą perspektywę zysku do starty przemawiającą na korzyść pozycji długich, wówczas można będzie oczekiwać dołączenia do wzrostu. Celem dla rynku euro do polskiego złotego może okazać się strefa 4,50 PLN, która oznaczona została na załączonym wykresie pary.

wykres Kurs euro EURPLN H4 12.11.2020
Kurs euro EURPLN H4 12.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here