Naga MarketsBanknoty euro oraz dolaryOd połowy czerwca notowania EURUSD tworzą ruch boczny. Pomimo że impuls wzrostowy zatrzymał się na cenie 1.14222, to widać wyraźnie, że podaż upodobała sobie strefę niższa i 100 pipsów oraz poziom 1.1250.

Notowania EURUSD skierują się do kolejnego ograniczeni dla wzrostów

Analiza popytowej strony rynku jest o wiele prostsza, gdyż niemal wszystkie dołki znajdują się blisko równego poziomu 1.1200.

Miejsce to zostawiło wyraźny ślad w postaci dwóch dużych białych świec już na początku czerwca, ale dopiero ostatnie tygodnie to wyraźna obrona przed deprecjacją wspólnej waluty europejskiej.

Jeżeli zwolennicy mocnego Euro na trwale przełamią opór 1.1250, a widać, że dzisiejszy poranek tworzy taka okazje, to wkrótce notowania EURUSD skierują się do kolejnego ograniczeni dla wzrostów.

W większej skali ogólny sentyment pozostaje spadkowy, co wynika z braku nowego szczytu na interwale tygodniowym. Dlatego warto dopuścić możliwość powrotu do ceny 1.1000. To jest dawny opór, który w wyniku silnych wzrostów z przełomu miesięcy wygenerował impuls na 5 figur.

Wskaźnik RSI na interwale H4 daje większe szanse na test 1.1300 niż znajdującego się o jedną figurę niżej wsparcia.

Powyższe wartości mogą być drogowskazami dla inwestorów zarówno nastawionych na wzrosty, jak i spadki.

Warto przeczytać również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here