Naga MarketsNotowania pary walutowej EURAUD od czasu ustanowienia szczytu na poziomie 1,6447 w czerwcu br. poruszają się na południe. Dołki i szczyty kreślone są na coraz niższych poziomach.

Jak jednak widać na wykresie dziennym poniżej, ostatni impuls spadkowy zaprowadził cenę do ważnego wsparcia w okolicach 1,5900, gdzie znajduje się linia trendu wzrostowego biegnąca od dołka z grudnia 2018 roku.

Cena przetestowała wspomniane wsparcie w ubiegłym tygodniu, a od środy kurs odbija od niego znosząc przy tym około 66% ostatniego impulsu spadkowego. Jeśli ruch wzrostowy ma okazać się jedynie korektą, dobrze byłoby gdyby cena powróciła do spadków z okolic obecnych poziomów.

W przypadku zamknięcia dnia ponad 66% zniesieniem impulsu spadkowego, kupujący otworzą sobie drogę do szczytu przy 1,6230.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs euro do dolara australijskiego (EUR/AUD) - wykres dzienny - 29 lipca 2019
Kurs euro do dolara australijskiego (EUR/AUD) – wykres dzienny – 29 lipca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here