Naga MarketsNotowania EUR/USD poruszają się dzisiaj w rejonie 1,1770-1,1780Początek środowej sesji na rynkach walutowych nie przynosi istotnych zmian kierunku poruszania się głównych par walutowych. Dolar amerykański utrzymuje swoją siłę, głównie za sprawą powszechnego nastawienia risk-off wśród globalnych inwestorów.

Notowania EUR/USD kontynuują ruch w dół, spokojna sesja na rynkach walutowych

Indeks amerykańskiego dolara dzisiaj rano spokojnie kontynuuje zwyżkę. FUSD obecnie przekracza poziom 93 pkt., czyli porusza się już blisko lokalnego maksimum z przełomu marca i kwietnia bieżącego roku. Te okolice mogą więc przynieść pewien opór, przynajmniej krótkoterminowy.Analogicznie, notowania eurodolara kontynuują ruch w dół, aczkolwiek nie jest on dynamiczny, a strona popytowa próbuje go kontrować. Dzisiaj notowania EUR/USD poruszają się w rejonie 1,1770-1,1780.

Notowania FUSD - dane dzienne
Notowania FUSD – dane dzienne
Notowania EURUSD - dane dzienne
Notowania EURUSD – dane dzienne

Dzisiejsza sesja na rynkach walutowych może przebiegać spokojnie, ponieważ wśród globalnych inwestorów panuje już nastrój wyczekiwania na jutrzejsze informacje ze strony Europejskiego Banku Centralnego. W centrum uwagi jest podejście EBCinfla do dalszej polityki monetarnej w obliczu podwyższonej inflacji, jak również zagrożeń dla gospodarki, wywołanych nową falą pandemii.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania funta | grupa lotos akcje | cmc markets | bitcoin prognozy | akcje celon | celon kurs | akcje dino |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here