Notowania dolara walczą o utrzymanie 3,65 PLN. Rynek nadal z celem 3,75 PLNWłaśnie rozpoczyna się kolejny tydzień handlowy dla głównych par walutowych w tym dla dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego. W ostatnim tygodniu widzieliśmy wyraźnie jak dolar amerykański walczy o utrzymanie się w sekwencji wskazującej na możliwość wygenerowania ruchu wzrostowego i wiele zależało oczywiście od dalszych reakcji. Rynek utrzymał się powyżej ważniejszego wsparcia cenowego i w tym momencie para walutowa USD/PLN zaczyna powoli wypełniać scenariusz mogąc wygenerować ruch wzrostowy do zakresu 3,75 PLN – 3,77 PLN w kolejnych godzinach sesji.

  • Notowania dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego nadal w możliwym wzroście
  • Rynek pary walutowej USD/PLN może nadal sięgnąć wskazywanych poziomów
  • Są nimi dwa zakresy – 3,75 PLN oraz nieco wyższa strefa 3,77 PLN
  • Poniedziałkowa sesja handlowa może być zatem kluczowa dla dalszego ruchu na tym rynku

Dolar amerykański zdaje się nadal utrzymywać w zależności wzrostowej

Podczas poniedziałkowej sesji handlowej rynek dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego odbija od wsparcia docierając do zakresu 3,70 PLN. Jak wynika z nastawienia wobec pary walutowej USD/PLN z ostatnich tygodni – rynek ten nadal może osiągać wyższe zakresy, w tym również o 5 i 7 groszy wyższe terytorium. Nadal ruchy wzrostowe są w grze, póki wykres broni zakresu 3,65 PLN i sprawia wrażenie możliwości podtrzymania sekwencji wskazującej na dalsze wzrosty.

Dlatego też podczas kolejnych sesji warto będzie obserwować dalsze sygnały na parze. Jeśli wsparcie nadal będzie bronione – zakres 3,77 PLN będzie możliwy do osiągnięcia w ciągu dwóch kolejnych sesji, a to oznacza, że do końca tygodnia powinno wyjaśnić się czy rynek jest w stanie osiągnąć wskazywane cele. Póki co wszystko wskazuje na to, że dolar amerykański faktycznie może osiągnąć obie strefy.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 11.01.2021
Kurs dolara USDPLN H4 11.01.2021

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here