Naga MarketsNa wykresie tygodniowym pary walutowej USD/JPY obserwujemy dynamiczny trend, gdzie kurs dolara umacnia się w stosunku do jena, a przy tym utrzymuje się ponad dynamicznym wsparciem (EMA 10/20).

Na wykresie tygodniowym pary walutowej USD/JPY obserwujemy dynamiczny trend, gdzie kurs dolara umacnia się w stosunku do jena

Z kolei na wykresie dziennym cena dotarła w miniony czwartek do wsparcia na 112.30, gdzie znajdują się minima z listopada br. Test tego wsparcia, które zbiega się z linią trendu wzrostowego prowadzoną od dołka z maja br. okazał się pozytywny, na co wskazuje powrót kupujących podczas pierwszej sesji w tym tygodniu.

Dziś natomiast kupującym udało się wznieść notowania dolara na nowe maksima. Kontynuacja wzrostów może zaprowadzić kurs USDJPY do obszar przy 113.85/90, gdzie znajduje się linia trenu biegnąca od szczytu z listopada br.

Pokonanie wspomnianej wyżej linii trendu otwierałoby drogę dalszym zwyżkom, gdzie kluczowy wydaje się opór na 114.54, gdzie zlokalizowane są tegoroczne maksima.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

na wykresie dziennym cena dotarła w miniony czwartek do wsparcia na 112.30, gdzie znajdują się minima z listopada br.


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here