Naga MarketsMiesiąc wrzesień jest szczególny dla dolara amerykańskiego. Ostatnia deprecjacja USD opisana spadkową linią trendu znacząco wyhamowała. Można nawet wysnuć wniosek, że podaż znacząco utraciła na impecie, co może przerodzić się w korektę wyższego rzędu lub nawet nowy trend.

Dolar amerykański na rozdrożu

Poza przełamana linią trendu drugim ważnym sygnałem popytowym było przełamanie oporu 93.75 w dniu 22 września. Wtedy to powstała fala impulsu, która podjęła próbę przełamania zniesienia kierunkowego FE100. Po chwilowym zatrzymaniu na niebieskiej linii 94.373 wartość USD powróciła do najbliższego wsparcie 92.90.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jest to jednocześnie początek ostatniego impulsu, który pod koniec zeszłego tygodnia ponownie wypchnął dolara do góry.

Ten tydzień rozpoczyna się na oporze 93.75. Miejsce zaznaczone spadkową strzałką ma szczególne znaczenie, Dopiero jego przełamanie da szanse na dotarcie do jednej z czerwonych linii wyznaczonych przez kontratakujące mierzenie Fibonacciego. Pierwsze z nich pokrywa się z ostatnim szczytem. Kolejne to 38.2% znajdujące się na cenie 96.34, a potem 50% – 97.76.

Jeżeli nie uda się wyjść powyżej żółtej strefy, to wkrótce wartość USDi może powrócić do zielonego obszaru, a nawet pogłębić spadki.

Warto przeczytać również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here