Naga MarketsNotowania USDCHF w ostatnich dniach wyhamowały deprecjacje dolara amerykańskiego. Bliskość ważnego wsparcia 0.9000 wzmocniła aktywność popytu, który podejmuje próbę przełamania lokalnego oporu .9080.

Frank broni wsparcia 0.9000

Nocna cześć dzisiejszej sesji doprowadziła do naruszenia pomarańczowego oporu i test spadkowej linii trendu.

Na poziomie 0.9108 wyznaczona jest linia ograniczająca działania posiadaczy długich pozycji, a wynikająca z kierunkowego zniesienia Fibonacciego.

Ponieważ trend spadkowy znacząco wyhamował, to i wskaźniki znajdujące się pod wykresem podążyły za ostatnimi białymi świecami.

Oscylator MACD zaczyna przyjmować wartości dodatnie, co jest zarezerwowane dla sekwencji wzrostowej. Nie inaczej układa się RSI, wskazujący na przewagę popytu w ostatnich sześciu dniach. Jest to zgodne z zachowaniem wykresu, ale nie jestem pewien, czy te sygnały są trwałym zjawiskiem.

Dlatego te pomarańczowa strefa powinna zostać rozszerzona do poziomu FE100. Dopiero przełamanie 0.9108, można będzie uznać za zmianę sentymentu do CHF.

Warto przypomnieć, że opór wyższego rzędu znajduje się na poziomie 0.9170. Jest to jednocześnie początek ostatniego impulsu spadkowego, a więc należy się spodziewać tutaj stosownej reakcji od podaży.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here