Notowania dolara sprawnie testują wsparcie. USD/PLN z perspektywą wzrostuDolar amerykański wobec polskiego złotego podczas jednej z ostatnich regularnych sesji handlowych przed końcem roku nie tylko bardzo sprawnie testuje wyznaczane wsparcie cenowe – ale i utrzymuje się przed dalszymi spadkami tak jak oczekiwano. W tym momencie zatem patrzymy na parę walutową USD/PLN po teście wsparcia oraz podbiciu ponownie do boxa skąd można będzie szukać spóźnionych wejść w momencie wygenerowania kolejnych sygnałów pro-wzrostowych. Czy dolar wobec złotego osiągnie planowany zakres 3,75 PLN?

  • Kurs dolara amerykańskiego wobec złotego testuje sprawnie wsparcie cenowe
  • Zdaje się, że para USD/PLN nie tylko utrzymuje się przed spadami, ale i generuje dalsze sygnały
  • W tym momencie ważnym jest w jaki sposób rynek zachowywać się będzie w kolejnych sesjach
  • Jeśli nie będzie dalszych testów dołków można będzie liczyć na podejście wzrostowe

Dolar amerykański nadal z szansą osiągnięcia targetu na poziomie 3,75 PLN

Ostatnie regularne sesje właśnie się odbywają i zdaje się, że okres ten służy dolarowi amerykańskiego wobec polskiemu złotemu. Rynek podczas wczorajszej sesji przetestował ważne wsparcie (zakres 3,65 PLN), utrzymał się przed dalszymi spadkami – oraz wygenerował relatywnie silny ruch wzrostowy. Oczekuje się obecnie nie tylko potrzymania tego ruchu, ale i wygenerowania dalszego wzrostu w kierunku poziomu 3,75 PLN, tak aby wypełnić w całości oznaczany podczas poprzednich sesji target dla pary walutowej USD/PLN.

Warto zatem podczas kolejnych godzin sesji środowej obserwować w jaki sposób rynek ten będzie się zachowywał. W przypadku podtrzymania obecnej zależności warto będzie również szukać dalszych sygnałów pro-wzrostowych świadczących o możliwości dołączenia do ruchu wzrostowego, jak oczekiwane jest to od poprzednich kilku sesji na dolarze amerykańskim.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 30.12.2020
Kurs dolara USDPLN H4 30.12.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here