Notowania dolara spadają do 3,72 PLN. USD/PLN poniżej średniej kroczącejRozpoczyna się właśnie kolejny tydzień handlowy a poniedziałkowa sesja wykazuje już na ten moment, że układ w przypadku kursu dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego powoli się zmienia. Rynek pary walutowej USD/PLN na wykresie H4 wybija zakres średniej kroczącej i spada do poziomu 3,72 PLN. W dalszym ciągu patrząc na wykres rynek może generować odwrót – a więc i potencjał na dalsze obsunięcie notowań, w tym nawet do zakresu 3,70 PLN. Dzisiejsza sesja będzie jedną z ważniejszych dla układu dolara – czy sekwencja zostanie potwierdzona, czy też nie.

  • Kurs dolara zaczyna zmieniać sekwencję spadając poniżej zakresu średniej kroczącej
  • W tym momencie dolar amerykański wobec polskiego złotego spada do 3,72 PLN
  • Potencjał dalszego obsunięcia się notowań pary USD/PLN sięga nawet 3,70 PLN
  • Zdaje się, że rynek dolara powinien dziś potwierdzić co dalej z ruchem

Kurs dolara amerykańskiego wobec złotego pokazuje, że kolejne sesje mogą być kluczowe

Początek poniedziałkowej sesji handlowej wygląda w sposób przejściowy: rynek dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego jeszcze do niedawna atakował wyższe zakresy – a dziś spada poniżej średniej kroczącej generując sygnały pro-spadkowe. Oznacza to, że szanse na dalsze utrzymanie się sekwencji spadkowej jest duże – jednak para walutowa USD/PLN musi to jeszcze potwierdzić w odpowiedni sposób. Oznacza to, że para powinna podbić jeszcze raz do okolic zakresu 3,73 PLN i pokazać, czy średnia nadal będzie nie do przełamania – czy też rynek znów wróci powyżej niej.

W przypadku utrzymania się poniżej: sekwencja wskazuje na możliwość spadku pary USD/PLN nawet do zakresu 3,70 – 3,69 PLN. Jeśli zaś ponownie wróci powyżej średniej oznaczać to będzie powrót do wzrostów.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 01.02.2021
Kurs dolara USDPLN H4 01.02.2021

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here