Notowania dolara przy 3,93 PLN. Oczekiwane wzrosty do 3,97 PLN podczas kolejnych godzinPara z dolarem amerykańskim podczas wtorkowej sesji zdecydowanie generuje takie same sygnały, jak podczas wczorajszego opisu pary. W tym momencie USD/PLN znajduje się przy cenie 3,93 PLN, co podkreśla tylko wymowę chęci wykonania korekty – zwłaszcza, jeśli przyjrzeć się interwałowi czasowemu H4. Podejście może być zauważalne, a rynek powinien przetestować podczas kolejnych sesji zakres 3,97 PLN – planowane podczas wczorajszego przeglądu pary z dolarem amerykańskim. Zerknijmy zatem na to co dzieje się na parze z perspektywy H4.


Kurs dolara amerykańskiego nadal przy tej samej strefie – para USD/PLN na wykresie H4

  • Dolar amerykański ponownie zawitał na strefie opisywanej wczoraj
  • Para USD/PLN nadal ma szanse na dalsze wzrosty
  • Zdaje się, że celem dziś może być faktycznie zakres 3,97 PLN
  • Para dopiero wybijając dołki zaneguje możliwość dalszych wzrostów

W tym momencie, podczas wczesnych jeszcze godzin handlu wtorkowej sesji widać, że notowania dolara amerykańskiego mają się dobrze – chociaż nie wykonały planowanego podejście tak, jak miało mieć to miejsce podczas wczorajszej, poniedziałkowej sesji. Nic jednak póki co nie nie wskazuje na to, aby rynek mógł się przeceniać – co podkreśla tylko wymowę pro-wzrostową wraz z reakcją na wsparcie. Ponownie rynek znajdując się na poziomie wsparcia H4 – oznaczonego na załączonym wykresie pary USD/PLN – wyhamowuje dalsze spadki i generuje kolejne nieśmiałe jeszcze podejście.

To niewielkie jednak podejście może zamienić się w re-testo zakresu 3,97 PLN, które oczekiwane jest już od wczorajszej sesji handlowej. Dziś wszystko wskazuje na to, że istnieje spora szansa na wygenerowanie takiego ruchu. Jeśli zatem ruch ten zostanie utworzony, rynek podkreśli, że tymczasowo poziomy 3,90 – 3,93 są ważnym wsparciem dla pary.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 09.06.2020
Kurs dolara USDPLN H4 09.06.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here