Notowania dolara przekraczają 3,75 PLN. Rynek nadal z celem 3,77 PLNRozpoczyna się właśnie ostatnia sesja tygodnia, kiedy dolar amerykański wobec polskiego złotego kontynuuje podejście. Oznacza to, że para walutowa USD/PLN cały czas dąży do tego, aby przetestować finalnie cel wyznaczony podczas poprzednich sesji, który skupia się na zakresie 3,77 PLN. Generalnie rynek nie ma już za dużo miejsca na gwałtowniejsze ruchy, dlatego też warto powoli uważać z pozycjonowaniem się pod wyższe zakresy. Istnieje spora szansa, że ruch może wykończyć się właśnie w planowanych zakresach. Spójrzmy zatem na rynek dolara amerykańskiego z perspektywy interwału czasowego H4.

Finax
  • Piątkowa sesja handlowa pod znakiem możliwego osiągnięcia planowanego celu
  • Para walutowa USD/PLN oscyluje w tym momencie na zakresie 3,75 PLN
  • Szansa zatem na podejście jeszcze kolejnych 2 groszy na dzisiejszej sesji jest duża
  • Zdecydowanie warto przyglądać się zatem dolarowi wobec polskiemu złotemu

Dolar amerykański ma szansę dziś sprostać wymaganiom co do zrealizowanej strefy

Dolar amerykański nie pozostawia złudzeń – nadal kontynuowana jest zależność wzrostowa, chociaż osoby zainteresowane tym rynkiem musiały trochę poczekać, aby faktycznie zbliżyć się do stref planowanych podczas ostatnich sesji handlowych. W tym momencie jednak widzimy jak para walutowa USD/PLN oscyluje już na poziomie 3,75 PLN co oznacza, że brakuje jeszcze około 2 groszy do tego, aby sprostać wymaganiom ostatnich planów. Jeśli dziś wszystko przejdzie pomyślnie to można będzie oczekiwać strzelenia właśnie tego zakresu.

Dlatego też warto będzie przyglądać się wykresowi w jaki sposób zareaguje on po wcześniejszym dotarciu do zakresu. Zdaje się, że jeśli rynek tak długo zbierał się do realizacji opcji podejścia – wówczas już przy poziomie docelowym istnieje spora szansa na cofnięcie notowań.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 15.01.2021
Kurs dolara USDPLN H4 15.01.2021

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here