Notowania dolara podbijają do 3,72 PLN. USD/PLN broni wsparcia 3,70 PLNKurs dolara amerykańskiego podczas środowej sesji wobec polskiego złotego pokazuje, że lokalne wsparcie cenowe, z którym mierzył się dolar wczoraj zostało wybronione. W tym momencie, podczas pisania analizy dla pary walutowej USD/PLN, ta oscyluje w zakresie 3,72 PLN i podbija do górnego ograniczenia obecnego ruchu. Średnia krocząca ponownie jest po stronie byków i kolejne godziny handlu na parze USD/PLN powinny wykazać, czy szansa na dalsze podbicia nadal jest duża. Spójrzmy zatem na wykres H1 pary z dolarem.


Kurs dolara amerykańskiego wybronił wsparcie na poziomie 3,70 PLN – para USD/PLN na wykresie H1

  • Dolar amerykański wobec polskiego złotego broni wsparcie z pełnego poziomu 3,70 PLN
  • Rynek USD/PLN daje przy tym szansę na dalsze wzrosty, jednak przed parą opór
  • Jeśli ten zostanie przełamany, ponownie rynek wskaże kierunek do 3,76 PLN
  • Warto obserwować dalsze zachowanie dolara amerykańskiego w środę

Środowa sesja handlowa zaczyna się pozytywnym akcentem dla dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego, czyli popularnej pary walutowej USD/PLN. W tym momencie widać już, że wczorajsze zejście do lokalnego wsparcia zostało wybronione a rynek nie pogłębiał dołków, tylko odbił od aktualnej strefy. Na razie wygenerowane zostało 2-groszowe podbicie, jednak wszystko wskazuje na to, że szansa na dalsze wzrosty może być jeszcze uskuteczniona.

Warto zatem dziś obserwować, w jaki sposób zachowa się para walutowa USD/PLN w okolicach zakresu 3,7270 PLN, gdzie widać lokalny opór. Jeśli para nie będzie w stanie przebić się przez strefę, mowa będzie o raczej konsolidacyjnym podejściu przez kolejne dni. W przypadku jednak przełamania zakresu – oczekiwać można będzie pierwotnego targetu dla pary na zakresie 3,76 PLN.

wykres Kurs dolara USDPLN H1 26.08.2020
Kurs dolara USDPLN H1 26.08.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here