Notowania dolara nadal przy 3,76 PLN. Rynek USD/PLN walczy o utrzymanie wsparciaKurs dolara amerykańskiego podczas poniedziałkowej sesji handlowej wobec polskiego złotego pokazuje w dalszym ciągu utrzymywanie wsparcia cenowego, które jest bardzo istotne dla tego rynku. W tym momencie zatem para walutowa USD/PLN nadal oscyluje w dokładnie w tej samej strefie – przy zakresie cenowym 3,76 PLN. Można zatem powiedzieć, że rynek dolara warty jest przyglądania się, ponieważ w każdej chwili ma realną szansę na wygenerowanie odpowiedniego ruchu. Spójrzmy zatem na wykres H4 dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego.

  • Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego nadal pozostaje powyżej wsparcia
  • Para walutowa USD/PLN odpiera póki co ataki strony podażowej – jednak na jak długo
  • Rynek dolara ma przed sobą zatem całkiem ciekawą sytuację – wyłamanie lub utrzymanie wsparcia
  • Oba scenariusze mogą wygenerować odpowiedni sygnał co do dalszego handlu

Kurs dolara amerykańskiego pokazuje w dalszym ciągu słabość – para USD/PLN na wykresie H4

Poniedziałkowe rozpoczęcie sesji oraz nowego tygodnia handlowego nie pokazuje niczego nowego ani nadzwyczajnego. Znów spotykamy się dokładnie na tym samym zakresie jeśli chodzi o kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego. Innymi słowy, para walutowa USD/PLN nadal mierzy się z zakresem 3,76 PLN i wszystko wskazuje na to, że niedługo taka kolej rzeczy może w końcu ulec zmianie.

Jak widać po wykresie H4 – rynek zbliżył się już na tyle mocno do ważnego wsparcia, widocznego zresztą bardzo dobrze z załączonego wykresu pary USD/PLN, że w każdej chwili jest w stanie wygenerować dalsze sygnały handlu. Czy to wyłamanie wsparcia oraz zainicjowanie mocniejszego spadku – czy też utrzymanie jego zakresu i wygenerowanie odbicia. W obu przypadkach można będzie liczyć na ruch 3-4 groszowy.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 23.11.2020
Kurs dolara USDPLN H4 23.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here