Notowania dolara amerykańskiego zastygają przy 3,80 PLN. USD/PLN nadal bez klarownej sytuacjiNotowania dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas czwartkowej sesji handlowej nadal pozostają dokładnie w tym samym zakresie. Para walutowa USD/PLN zastyga zatem na poziomie 3,80 PLN podchodząc i spadając ledwie 1-2 grosze. W tym momencie można jednak powiedzieć, że struktura nadal jest pro-spadkowa i choć można było liczyć na dalsze wzrosty, obecnie wszystko wskazuje na to, że odbędzie się kolejny atak wsparcia. Spójrzmy zatem na wykres pary USD/PLN, czyli dolara amerykańskiego.

  • Dolar amerykański wobec polskiego złotego znajduje się dokładnie w tej samej strefie
  • Poprzednia analiza pary walutowej USD/PLN obejmowała ten sam zakres
  • W tym momencie szacuje się większą szansę na test dolnego ograniczenia ruchu
  • Zakres 3,79 PLN może być zatem testowany podczas dzisiejszej sesji

Dolar amerykański nadal pozostaje w sekwencji spadkowej – para USD/PLN na wykresie H4

Dolar amerykański podczas wczesnych godzin czwartkowej sesji niestety nie poopisuje się pokazem siły. Rynek raczej nawet wskazuje na możliwość zejścia do lokalnego poziomu wsparcia, którym nadal jest zakres 3,79 PLN. Jeśli sentyment na parze walutowej USD/PLN zatem nie ulegnie zmianie, można będzie oczekiwać takiego zejścia oraz dalszej reakcji wykresu. Jeśli poziom 3,79 PLN będący teraz jeszcze układem wspierającym dalsze wzrosty utrzyma się – wówczas będzie można liczyć na odreagowanie pary do zakresu 3,83 PLN.

W przeciwnym razie, kiedy para postanowi przełamać zakres wsparcia – celem dla niej może okazać się dopiero zakres zielonej strefy – oznaczonej na załączonym wykresie pary. Jest to zakres 3,76 PLN, czyli strefa oddalona o 3 grosze od obecnego zakresu. Wiele zatem jak widać zależeć będzie od obecnego testu wsparcia, które warto obserwować podczas czwartkowej sesji handlowej.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 08.10.2020
Kurs dolara USDPLN H4 08.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here