Naga Markets

Notowania dolara amerykańskiego wracają. USD/PLN po 3,73 PLNKurs dolara amerykańskiego w czwartek wobec polskiego złotego ponownie podchodzi pod zakres ostatnich szczytów. Jak widać po wykresie H1 pary USD/PLN, ta od momentu nadbicia dołka wróciła na dobre tory, mogąc w końcu zaatakować zakres 3,76 PLN podczas kolejnych godzin sesji. Zwrócić uwagę w tym całym ruchu jednak warto na to, że para wykonała ostatni impuls praktycznie bez większych korekt, co też może świadczyć o sile obecnego sentymentu. Spójrzmy zatem na wykres H1 pary z dolarem amerykańskim, aby ocenić dalszy potencjał ruchu.


Kurs dolara amerykańskiego ponownie wraca do gry – para USD/PLN na wykresie H1

  • Dolar amerykański podczas czwartkowej sesji wobec polskiego złotego podtrzymuje wzrosty
  • Rynek USD/PLN ma przed sobą ponownie strefę 3,76 PLN, którą powinien zaatakować
  • Zobaczymy, czy tym razem sentyment wzrostowy utrzyma się na dłużej
  • Jeśli tak, para ma idealną strefę do ponownej re-akumulacji celem wyższych podejść

Dolar amerykański podczas czwartkowej sesji może w końcu wykonać to, na co tak długo w ostatnim czasie można było oczekiwać. Mowa o możliwości podejścia i re-testu strefy oporu, która cały czas znajduje się na zakresie 3,76 PLN. Choć rynek już próbował kilka razy podczas ostatnich sesji zrobić takie podbicie, to zakres o grosz niższy od oporu okazał się jednak silniejszy – lub po prostu, strona popytowa odpuściła dalszy atak zakresu.W tym momencie jednak patrząc na siłę ostatniego wzrostu można sądzić, że rynek utrzyma swoje podejście. Podczas ostatniego takiego ruchu, rynek po mocnym impulsie od razu popadł w konsolidację i zniósł większość ruchu, tym razem jednak sytuacja wygląda nieco inaczej. Warto obserwować rynek.

wykres Kurs dolara USDPLN H1 03.09.20220
Kurs dolara USDPLN H1 03.09.20220Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here