Notowania dolara amerykańskiego spadają. Para USD/PLN przy 3,94 PLN z szansą na 3,92 PLNKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas poniedziałkowej sesji handlowej spada. W momencie pisania analizy dla pary USD/PLN, ta oscyluje w zakresie 3,94 PLN, gdzie poprzednio wyznaczany był cel dla potencjalnego zejścia. Jednak kolejne sesje mogą pokazać kolejny sentyment cofania, a w związku z tym też – możliwe testy oraz re-testy pobliskich wsparć. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego (USD/PLN).


Kurs dolara amerykańskiego spada podczas poniedziałkowej sesji – para USD/PLN na wykresie H4

  • Kurs dolara amerykańskiego nadal oscyluje w konsolidacji H4
  • Para USD/PLN jak widać nadal z brakiem nastawienia
  • Szansa na dalsze zejścia jest duża a celem może być pobliskie wsparcie cenowe
  • Zakres 3,92 PLN może być przetestowany podczas kolejnych godzin sesyjnych

Para USD/PLN, czyli kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego w poniedziałek nie generuje sygnałów świadczących o tym, aby rynek ten mógł ponownie rozpocząć wzrosty. Na razie ten tydzień handlowy rozpoczyna się płasko co może skutkować zejściem jeszcze do pobliskich wsparć – w tym również do rejonu 3,92 PLN, który na załączonym wykresie pary USD/PLN – oznaczony jest jako jedno z istotniejszych miejsc.

Zatem podczas kolejnych godzin osoby handlujące na parze USD/PLN powinny przyglądać się, czy nie zostanie wygenerowany spadek – oraz dalsze wyhamowanie zejścia. Jeśli tak, wówczas w rejonie 3,92 PLN będzie można szukać dalszych sygnałów pro-wzrostowych. Wykres z perspektywy interwału czasowego H4 jednak nie pokazuje, aby cele dla potencjalnego podejścia mogłyby być jakieś wygórowane. Nadal górnym ograniczeniem dla obecnego schematu handlu jest zakres 3,9730 PLN, który już od dłuższego czasu nie może zostać przełamany. Warto zatem wyczekać jeszcze zejścia pary przed dalszą decyzją o szukaniu pozycji długich.

wykres Kurs dolara USDPLN 13.07.2020
Kurs dolara USDPLN 13.07.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here