Notowania dolara amerykańskiego spadają do 3,78 PLN. Para USD/PLN blisko lokalnego wsparciaKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas poniedziałkowej sesji dociera do zakresu 3,78 PLN i wszystko wskazuje na to, że tendencja spadkowa nadal zostanie utrzymywana. Podczas kolejnych sesji zatem osoby zainteresowane tym rynkiem powinny zwrócić uwagę, czy sekwencja spadkowa nie będzie negowana. Ważnym poziomem dla pary w tej kwestii jest przełamany zakres 3,79 PLN, który stanowi zakres wspierający dalsze spadki. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary USD/PLN, czyli dolara amerykańskiego walczącego przeciw polskiemu złotemu.

  • Kurs dolara amerykańskiego wobec złotego atakuje niższe zakresy, niż w ubiegłym tygodniu
  • W tym momencie też para walutowa USD/PLN testuje bliskie okolice wsparcia
  • Zakres 3,79 PLN stanowi obecnie ważny zakres oporu sekwencyjnego
  • Czy kolejne sesje handlowe wstrzymają wykres przed dalszymi spadkami?

Kurs dolara amerykańskiego zbliża się do zakresu 3,76 PLN – para USD/PLN na wykresie H4

Kurs dolara amerykańskiego pokonuje zakres wsparcie na poziomie 3,79 PLN, który dość długo i tak utrzymywał wykres przed spadkami. Obecnie zatem w tej sytuacji stanowi on zakres oporu sekwencyjnego i póki dolar amerykański nie zdecyduje powrócić powyżej tego zakresu – będzie można mówić o dalszych spadkach. Najbliższym z kolei wsparciem cenowym jest obecnie strefa 3,76 PLN i to może być póki co cel dla pary z dolarem amerykańskim.

Warto zatem będzie poczekać chwile na dalsze wskazówki generowane przez parę USD/PLN. Jeśli para z dolarem nie będzie przekraczała wspominanej strefy oporu – a jedynie podczas kolejnych sesji doświadczymy testów tego zakresu – będzie można sądzić, że rynek z tego miejsca wygeneruje kolejny sygnał spadkowy z dobrym stosunkiem potencjalnego zysku do ryzyka. Przełamanie dopiero 3,79 PLN da negację dalszych spadków.

WYKRES Kurs dolara USDPLN H4 12.10.2020
Kurs dolara USDPLN H4 12.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here