Notowania dolara amerykańskiego przy strefie 3,76 PLN. Para USD/PLN testowała 3,79 PLNPoniedziałkowa sesja handlowa rozpoczyna się dla kursu dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego próbą utrzymania lokalnego wsparcia cenowego. W momencie pisania analizy dla pary USD/PLN, ta oscyluje w zakresie 3,76 PLN jednak wszystko wskazuje na to, że dzień może stać pod znakiem obrony wsparcia. Jeśli przyjrzeć się obecnej sytuacji dolara amerykańskiego z perspektywy interwału czasowego H1 widać, że ten może podczas kolejnych godzin wyjaśnić, czy strony popytowa nadal jest przy piłce, czy też rynek odpuści na kolejne sesje dalsze wzrosty.


Kurs dolara amerykańskiego testował wysoki poziom 3,79 PLN – para USD/PLN na wykresie H1

  • Dolar amerykański podczas wczesnych godzin handlowych utrzymuje wsparcie
  • Para walutowa USD/PLN może dać szansę na dalszy ruch wzrostowy
  • Obserwacja jednak jak zachowa się dalej para w obecnym zakresie jest kluczowa
  • Rynek odhacza w międzyczasie zakres 3,79 PLN – wysokiej strefy jak dla dolara

Rynek dolara amerykańskiego pokazał podczas ostatnich sesji ładną presję popytową. Mocne wybicie lokalnych oporów oraz praktycznie jednym tchem dojście do zakresu 3,79 PLN pokazało, że choć długo trzeba było czekać na zmienność – ta w końcu wraca. Okres wakacyjny kończy się a co za tym też idzie – rynek powraca do silniejszych ruchów, które w końcu można zacząć wykorzystywać podczas handlu intraday.

Podczas dzisiejszej sesji handlowej dolar amerykański będzie zatem walczył na pobliskim wsparciu, po cofnięciu ze strefy podażowej. Wszystko co dalej będzie się działo na dolarze amerykańskim zależeć może właśnie od tego czy rynek utrzyma wsparcie oraz tego w jaki sposób może to zrobić. Zdaje się, że szanse na osiągnięcie jeszcze zakresu oporu na poziomie 3,77 PLN jest możliwe.

wykres Kurs dolara USDPLN H1 07.09.2020
Kurs dolara USDPLN H1 07.09.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here