Notowania dolara amerykańskiego przy oporze. Para USD/PLN nadal przy zakresie 3,97 PLNPiątkowa sesja handlowa rozpoczyna się dla dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podobnym schematem, jak mogliśmy to zauważyć i podczas czwartkowej sesji. W tym momencie zatem para USD/PLN oscyluje przy oporze na poziomie 3,97 PLN i nadal szansa na wyłamanie tego zakresu jest duża. Rynek tylko – jak zostało to wspomniane już podczas ostatnich przeglądów dolara – musi utrzymać pobliskie wsparcia. Szansa na pełną kwotę 4 PLN jako re-test jest duża, warto obserwować rynek w poszukiwaniu dalszych sygnałów zakupowych.


Kurs dolara amerykańskiego zbiera siły do możliwego wybicia – para USD/PLN na wykresie H4

  • Dolar amerykański wobec polskiego złotego może coraz to bardziej ciekawić
  • Wybicie górnego ograniczenia w przypadku pary USD/PLN jest duże
  • Warto przyglądać się zatem dalszym sygnałom
  • Rynek ma szansę na test nie tylko pełnej kwoty 4 PLN, ale i wyższe poziomy

Kurs dolara amerykańskiego podczas piątkowej sesji nie zaskakuje niczym nowym – nadal znajdujemy się dokładnie w tym samym zakresie, w jakim mieliśmy tę przyjemność analizować wykres podczas ostatnich sesji. Jednak to co się nie zmienia – działa na korzyść nadal obozu byków, które to mogą przełamać opór wchodząc na nieco wyższy zakres. Od kilku dni zdecydowanie inwestorzy na rynku dolara amerykańskiego mogą oczekiwać wyraźniejszego podejścia – jeśli tylko sytuacja nadal będzie podtrzymywana, a jak widać po załączonym wykresie – tak się właśnie dzieje.

Co prawda nadal nie ma pewności co do tego, czy rynek utrzyma sekwencję, jednak pewne jest jedno – warto szukać potwierdzenia. Średnia krocząca działa w tym momencie jeszcze jako dynamiczne wsparcie dla rynku USD/PLN – i wszystko wskazuje na razie na utrzymanie się takiego stanu rzeczy.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 03.07.2020
Kurs dolara USDPLN H4 03.07.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here