Notowania dolara amerykańskiego przy 3,95 PLN. USD/PLN z celem 3,92 PLNKurs dolara amerykańskiego podczas wtorkowej sesji względem polskiego złotego nadal przecenia się. W tym momencie podczas pisania analizy para USD/PLN dociera do zakresu 3,95 PLN co oznacza przełamanie wczoraj opisywanego wsparcia cenowego. Automatycznie po przełamaniu rynek otworzył sobie drogę do dalszych spadków – a celem dla kolejnej obniżki mogą być nawet kolejne 3 grosze. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary USD/PLN, aby ocenić dalszą szansę ruchu dolara amerykańskiego

Finax

Kurs dolara amerykańskiego z celem kolejnych 3 groszy przeceny – para USD/PLN na wykresie H4

  • Dolar amerykański dalej wykazuje mocne tendencje spadkowe
  • Para USD/PLN przebija tym samym ważne wsparcie cenowe
  • Dalsze spadki powinny pojawić się podczas dzisiejszej sesji handlowej
  • Celem dla wykresu jest zatem kolejne ważne wsparcie cenowe

Kurs dolara amerykańskiego względem polskiego złotego nie pozostawia złudzeń – trend spadkowy może dalej trwać i rozwijać się w najlepsze, ponieważ para USD/PLN nie ma żadnych problemów z przełamywaniem pobliskich poziomów wsparć. Oznacza to, że podkreślona jest tym samym tendencja spadkowa, a para z dolarem kolejny cel dla ruchu spadkowego ma określony na zakresie kolejnego wsparcia. Jest nim poziom 3,92 PLN, co oznacza, że od aktualnej ceny rynek może przecenić się o kolejne 3 grosze.

Notowania pary USD/PLN znajdują się już relatywnie nisko, dlatego trudno będzie dołączyć do tego typu ruchu – jednak wszystko wskazuje na to, że para może wykonać choć minimalną korektę. Jeśli taka miałaby się pojawić to przetestowany może być nawet zakres 3,97 PLN, a tym samym podkreślona siła strony podażowej, jeśli rynek nie będzie w stanie dalej kontynuować podejścia. Celem dla wykresu wówczas będzie opisywane wsparcie 3,92 PLN.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 02.06.2020
Kurs dolara USDPLN H4 02.06.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here