Notowania dolara amerykańskiego przy 3,75 PLN. USD/PLN z szansą strzelenia 3,77 PLNKurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas czwartkowej sesji handlowej zdaje się jedynie potwierdzać to, co zostało już ustalone wcześniej. Innymi słowy para walutowa USD/PLN podczas ostatniej sesji potwierdzać może podejście do wyższych zakresów oddalając cofnięcia w ramach układów korekcyjnych. Co prawda para z dolarem amerykańskim i polskim złotym cofała jeszcze do niedawna, jednak nie osiągnęła poziomów docelowych jakim miał być pełen i psychologiczny zakres 3,70 PLN. Co dalej może przynieść na rynek dolara?

Finax
  • Rynek dolara amerykańskiego wobec złotego atakuje górne ograniczenia
  • Szansa na utrzymanie się w tendencji wzrostowej jest bardzo duża dla tego rynku
  • Para walutowa USD/PLN w takim razie może mieć możliwość podejścia pod 3,77 PLN
  • Wyższe zakresy nadal również wchodzą w grę – warto obserwować dalszy rozwój sytuacji

Dolar amerykański wobec polskiego złotego atakuje górne ograniczenia

Rynek dolara w dalszym ciągu pokazuje to, co było odczytane z intencji rynku podczas poprzednich sesji handlowych. Na myśli przez to można mieć to, iż rynek dolara amerykańskiego skontrował ostatnie zejście czym też jednoznacznie potwierdził, że dalsze spadki odchodzą na tor boczny i ustąpić muszą podejściu. Za cel można było ostatnio ponownie uznać zakres 3,77 PLN i wszystko wskazuje na to, że szansa na podejście nawet do zakresu 3,79 PLN jest bardzo duża.

Dlatego też warto będzie obserwować w jaki sposób rynek będzie zachowywał się podczas dzisiejszej sesji – każdorazowe cofnięcie z utrzymaniem średniej kroczącej może dać kolejną okazje do szukania pozycji długich na tym rynku. Dopiero jej przełamanie może świadczyć negatywnie o rynku dolara amerykańskiego – dlatego też warto obserwować średnią, będącą jeszcze wsparciem dla wykresu.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 28.01.2021
Kurs dolara USDPLN H4 28.01.2021

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here