Notowania dolara amerykańskiego po 3,72 PLN. USD/PLN nadal w zakresie konsolidacjiOstatnia sesja tygodnia dla dolara amerykańskiego względem polskiego złotego nie pokazuje niczego nowego – rynek nadal znajduje się w tym samym zakresie. Oznacza to, że para walutowa USD/PLN oscyluje nadal w zakresie poziomu 3,70 PLN i wszystko wskazuje na to, że nadal ta strefa może być obecna podczas kolejnych sesji. Zmiana jaka mogłaby obecnie zajść to jedynie wybicie wsparcia cenowego ważnego dla pary USD/PLN, lub ponowne wyjście powyżej zakresu ceny uśrednionej. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary z dolarem amerykańskim.


Kurs dolara amerykańskiego zatrzymuje się w strefie konsolidacji – para USD/PLN na wykresie H4

  • Dolar amerykański wobec polskiego złotego nadal oscyluje w tym samym zakresie
  • Brak zmian dla USD/PLN możne jednak być dobrym sygnałem dla obozu byków
  • Rynek choć schodzi znów poniżej wyższych wsparć nie czuje mocniej presji podażowej
  • Oscylowanie w tym zakresie może jednak trwać przez kolejne sesje

Kolejna sesja handlowa kiedy rynek dolara amerykańskiego względem polskiego złotego pokazuje słabość. Nic w tym dziwnego, ponieważ rynek ten znajduje się cały czas w sekwencji spadkowej – chociaż jeszcze przed paroma sesjami pokonując zakres ceny uśrednionej dolar pokazał, że może mieć szansę na atak górnych ograniczeń. Tak jednak się nie stało – a rynek zwyczajnie odpuścił bronienie dalsze wsparć. Dolar amerykański pokazał tym samym, że nie jest jeszcze gotowy na podejścia a dalsza konsolidacja na przestrzeni widocznej na załączonym wykresie może trwać jeszcze przez kolejne sesje.

W tym momencie warto obserwować dalszy rozwój sytuacji, choć prawdę mówiąc patrząc na wykres H4 pary USD/PLN dopiero wybicie dołka lub średniej może dać dalsze sygnały do handlu kierunkowego.

wykres Kurs dolara amerykańskiego USDPLN H4 14.08.2020
Kurs dolara amerykańskiego USDPLN H4 14.08.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here