Notowania dolara amerykańskiego nadal przy 3,74 PLN. USD/PLN niewiele zmienia na wykresie H4Kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego podczas czwartkowej sesji znajduje się praktycznie w tym samym miejscy, gdzie mogliśmy oglądać wykres wczoraj. Para walutowa USD/PLN zatem oscyluje w zakresie 3,74 PLN i wszystko póki co wskazuje na możliwość rozwoju spadkowego scenariusza. Rynkowi jednak ewidentnie brakuje zmienności a to sprawia, że handel w każdym kierunku jest obecnie ryzykowny – dopóki zmienność na rynek nie powróci. Spójrzmy zatem na dolara amerykańskiego względem interwału czasowego H4.

  • Kurs dolara amerykańskiego względem polskiego złotego nadal w tej samej strefie
  • Rynek nastawiony jest w dalszym ciągu również pro-spadkowo
  • Para USD/PLN oscyluje zatem w zakresie 3,74 PLN podczas czwartkowej sesji
  • Zdaje się, że zmienność na tym rynku nie pozostawia wiele miejsca do handlu

Notowania dolara amerykańskiego stoją pod znakiem dalszych spadków

W tym momencie, czyli podczas wczesnych jeszcze godzin czwartkowej sesji handlowej widocznie rynek dolara amerykańskiego względem polskiego złotego wysyła na rynek nadal spadkowe sygnały handlowe. Zdaje się, że niewiele się zmieniło względem wczorajszej, środowej sesji handlowej – rynek nada znajduje się w zakresie 3,74 PLN dodatkowo również zmienność na walorze mocno spadła. To sprawia, że handel na parze może być wyjątkowo utrudniony, ponieważ rynek wykonuje małe ruchy a precyzja wejścia musiałaby być bardzo duża, aby cokolwiek na tym rynku ugrać.

Dlatego podczas kolejnych sesji lepiej stać z boku obserwując jedynie parę walutową USD/PLN. Nadal spadkowy akcent jest zachowany, więc i dalej można będzie oczekiwać zakresu 3,70 PLN na przetestowanie. Handel w oparciu o rozumienie kontry w tym momencie nie wydaje się być zasadny – lepiej nadal poczekać na wyłamanie ewentualnego zakresu 3,76 PLN.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 26.11.2020
Kurs dolara USDPLN H4 26.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here