Notowania Dino Polska [DNP] znów na szczycie. Spółka notowana po 230 zł za akcjeJedna z najpopularniejszych spółek ostatnich lat, czyli Dino Polska podczas poniedziałkowej sesji handlowej notowana jest w bardzo bliskich poziomach rekordowego szczytu. W tym momencie spółka dociera do poziomu 230 zł za akcję, co przekłada się na wzrost rzędu 0,17 procent, jednak wszystko wskazuje na to, że dalsze wzrosty mogą być nadal przed spółką w obecnym tygodniu. Spójrzmy zatem na wykres D1 spółki Dino Polska – DNP.


Kurs Dino Polska ponownie zbliżyła się do jednego z najwyższych poziomów – wykres D1 spółki

  • Poniedziałkowa sesja dodaje niewiele do wzrostów spółce Dino Polska
  • Obecnie podmiot notowany jest po 230 zł za akcję
  • Wzrost rzędu 0,17 procent podczas wczesnych godzin handlowych jest nieznaczny
  • Dalsze wzrosty na spółce mogą być widoczne podczas kolejnych dni handlowych

Dino Polska to spółka, która przez ostatnie lata zdobywała coraz to większą przychylność polskich inwestorów – podczas pierwszego dnia handlowego nowego tygodnia, póki co zyskuje. W tym momencie zysk spółki jest co prawda niewielki, jednak patrząc na spółkę przez pryzmat interwału czasowego H4/D1 widać, że ta ma spory potencjał dalszego wzrostu. Obecnie oscylowanie blisko rekordowego szczytu aż prosi się o dalsze pogłębienie, w tym i dojście nawet do zakresu 240 złotych za akcję.

Szansa na taki ruch jest relatywnie duża podczas kolejnych sesji – przede wszystkim dlatego, że zarówno trend, jak i sekwencja wzrostowa jest nadal na spółce podtrzymywana. A to oznacza, że daleko spółce do zmiany sentymentu rynkowego. Dość istotnym wsparciem dla rynku jest teraz zakres 215 zł za akcję i póki poziom ten nie zostanie wybity – wszystko jest po stronie obozu byków z możliwym, opisanym już celem.

wykres Dino PL D1 17.08.2020
Dino PL D1 17.08.2020, Źródło: Tradingview

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here