Naga MarketsNotowania cukru tworzą korektę - analiza techniczna wykresuCukier wykazuje dość dużą regularność w tworzeniu korekt. Obszary zaznaczone na zielono to wybrane korekty, których wysokość mieści się pomiędzy 10 a 15 centów. Na tym tle wyróżnia się tylko marcowa przecena licząca blisko 30 centów, która jest podporą dla wzrostowej linii trendu.

Notowania cukru z korektą

Na szczególną uwagę zasługuje zachowanie tego towaru w ostatnich tygodniach. Po dotarciu do tygodniowego oporu 18.40 notowania w szybkim tempie powróciły do najbliższego wsparcia 16.50. Ta 20 centowa przestrzeń stała się miejscem spięć pomiędzy popytem i podażą. Notowania Sugar nie chcą ani rosnąć, ani spadać, próba sił trwa.Korzystając ze zniesień Fibonacciego, to nie ma podstaw do wątpliwości w potencjał wzrostowy tak długo, jak cena tego instrumentu nie wyjdzie dołem z zielonego prostokąta. Minimalnie niżej znajduje się obszar, z którego rozpoczął się ostatni impuls wzrostowy, czyli wsparcie 16.50, gdzie dodatkowo przebiega linia trendu.  Sugeruje to, że dzisiejsza sesja może być koloru czarnego, aby dokończyć fazę korekty.

Notowania cukru
Notowania cukru

Wystarczy jedno spojrzenie na oscylatory, aby uzmysłowić sobie pewien brak równowagi  pomiędzy kształtowaniem się wyższych szczytów na Cukrze i na wskaźnikach. Negatywna dywergencja na MACD i jednocześnie RSI to nie za częste zjawisko. Może świadczyć o słabości wzrostów, choć poprzedni akapit sugeruje, że nie ma jeszcze podstaw do zmartwień.

Układ na wskaźnikach nabierze większego znaczenie w momencie przełamania wsparcia 16.50, wiec posiadacze długich pozycji musza pokazać, na co ich stać, aby do tego nie dopuścić.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pekao kurs | hrywna kurs | comarch notowania | tickmill | dow jones notowania | akcje cdprojekt | kurs pgnig |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here