Naga MarketsNotowania cukru tworzą kolejne impulsy wzrostoweKierunek trendu wyznacza czerwona linia średniej kroczącej MA50. Notowania Sugar znajdują się powyżej tej wartości, tworząc kolejne impulsy wzrostowe, a sama średnia leniwie próbuje dogonić uciekającą cenę.

Cukier na oporze

Wiemy już, że ruch zawierający się pomiędzy 12.30 a 11.30 był korektą. Podobną „naklejkę” można nałożyć na tego tygodniową przecenę.  Zaczęła się ona blisko czerwonej linii 13.00, która miała pełnić funkcję  oporu. Wczorajszy dzień z dużą białą świecą zmusza do zastanowienia czy ta funkcja, nadal przypisana jest temu miejscu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Nie należy zapominać, że na tygodniowym interwale panuje trend spadkowy, o czym przypomina zielona linia trendu. Oznacza to, że wzrosty trwające od maja mogą zakończyć się równie szybko, jak to miało miejsce w przypadku poprzedniej korekty zakończonej w lutym tego roku.

Wskaźnik RSI opuścił poziom 70 punktów i skierował się na dół, ale wzrostowa linia trendu posłużyła jako punkt odbicia. To dobry sygnał na przyszłość dla inwestorów zakładających wzrosty na Sugar do kolejnego miejsca podażowego 13.70.

Oscylator MACD nie potwierdza ostatnich wzrostów. Bieżący układ szczytów można opisać jako spadkowa tendencja. Jeżeli kolejne słupki nie wystrzelą do góry, to negatywna dywergencja może stać się faktem. W takim przypadku żółta strefa ponownie może stać się bastionem obrony scenariusza wzrostowego. Kolejne niższe wsparcie to 11.30.

Autor poleca również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here