Notowania CCC nadal w konsolidacji. Spółka zyskuje dziś blisko 0,7 procentSpółka CCC podczas poniedziałkowej sesji handlowej co prawda nadal pozostaje w zakresie konsolidacji, jednak we wczesnych godzinach handlowych widać już pierwsze zyski. W momencie pisania analizy dla spółki, ta zyskuje 0,68 procent wskazując póki co na pozytywny sentyment na głównym parkiecie. Jednak nadal zakres ceny uśrednionej nie daje spółce podejść wyżej niż zakres 60,5 zł za akcję. Spójrzmy zatem na wykres H4 CCC, aby ocenić dalszy ruch wykresu.


Kurs CCC nadal znajduje się w paśmie konsolidacyjnym – spółka na wykresie H4

  • Poniedziałkowa sesja rozpoczyna się dla spółki CCC niewielkim wzrostem
  • Sentyment poniedziałkowej sesji ma szansę jednak być jeszcze podtrzymany
  • Spółka walczy i walczyć może dalej z zakresem ceny uśrednionej
  • Jeśli zostanie pokonana, otworzy to dopiero drogę do dalszych wzrostów

Kolejny tydzień handlowy przed nami – i choć nadal wakacyjny klima trzymać się może na głównych spółkach parkietu, to widać, że spółka CCC podczas co prawda jeszcze bardzo wczesnych godzin handlu zyskuje 0,68 procent – to zdaje się, że ten sentyment może jeszcze nabrać na sile. Obecnie spółka dociera do poziomu 59,50 zł za akcję i jak widać nadal boryka się z problemem przełamania zakresu ceny uśrednionej, która przebiega nadal w zakresie 60,5 zł za akcję.

Kolejne sesje mogą zatem stać pod znakiem walki spółki z tym poziomem. Dopiero jednoznaczne przełamanie tego zakresu otworzy spółce drogę do dalszych wzrostów – w tym również do poziomu 64 czy 67 zł za akcję. Póki co jednak średnia tworzy dla wykresu dynamiczny opór, a to oznacza, że warto być ostrożnym podczas skupowania akcji spółki w tym zakresie. Warto obserwować dalszą reakcję spółki na poziom, ponieważ podejście dziś do zakresu 61 zł jest bardzo realne.

wykres CCC H4 17.08.2020
CCC H4 17.08.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here