Naga Marketsdolar kanadyjskiKurs dolara kanadyjskiego wobec japońskiego jedna podobnie zresztą jak wiele innych par – przechodzi obecnie ciekawe ruchy. W tym momencie para walutowa CAD/JPY spada do ważnego wsparcia z perspektywy interwału czasowego H4 – D1 i wydaje się, że odbicie z tego zakresu jest bardzo prawdopodobne podczas kolejnych sesji. Spójrzmy zatem na wykres, aby ocenić możliwość oraz potencjał dalszego ruchu na parze z dolarem kanadyjskim.

  • Dolar kanadyjski wobec japońskiego jena dociera do ciekawego zakresu
  • W tym momencie para walutowa CAD/JPY oscyluje w zakresie 78,530 JPY
  • Wszystko wskazuje na to, że dalsze odbicie jest bardzo prawdopodobne
  • Nawet zakresem docelowym można by nazwać kolejno poziom 79,390 JPY

Ciekawa sytuacja na rynku dolara kanadyjskiego – para CAD/JPY na wykresie H4

Zapowiada się całkiem ciekawy tydzień handlowy na parze z dolarem kanadyjskim – czyli popularnej parze walutowej CAD/JPY. Znana ona jest głownie z tego, że potrafi wykonywać całkiem silne ruchy, zwłaszcza, kiedy ropa naftowa jest w większej zmienności wraz z głównymi indeksami. W tym momencie taki okres właśnie mamy a para spada do wsparcia na poziomie 78,185 JPY i odbija do zakresu obecnego na poziomie 78,535 JPY. W dalszym ciągu, mimo tego, że rynek już w pewien sposób zareagował – oczekuje się dalszego wzrostu w ramach klasycznego odreagowania spadków.

Dlatego też podczas kolejnych sesji warto będzie przyglądać się, czy dolar kanadyjski nie będzie generował odpowiednich sygnałów do dalszych wzrostów po drobnych korektach. Bazą dla wzrostów pozostaje wspomniane już wsparcie cenowe – zaś poziomem docelowym dal ruchu wzrostowego mogą być dwa cele: 78.900 oraz 79.400 JPY. Warto będzie przyglądać się dalszym ruchom dolara kanadyjskiego.

wykres Kurs dolara kanadyjskiego CADJPY H4 01.11.2020
Kurs dolara kanadyjskiego CADJPY H4 01.11.2020


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here