Naga MarketsNotowania AUDUSD zbliżają się do kluczowego oporuDolar australijski odrobił niemal wszystkie straty w wyniku marcowych spadków. Opór, od którego zaczęła się seria czarnych świec to 0.6660. Zeszłotygodniowe maksima to 0.6560, czyli jedna figura niżej.

AUDUSD odrabia straty

Powoli, ale systematycznie notowania AUDUSD zbliżają się do kluczowego oporu, który ponownie może zepchnąć wartość AUD o kilka figur.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jednak aby to miało miejsce, to aktualny sentyment musi ulec zmianie. Ostatnie dwa dni to raczej korekta, gdyż 0.6380 ma potencjał na utworzenie lokalnego dołka. Przemawia za tym kilka sygnałów technicznych. Tym najważniejszym jest utrzymanie się serii porównywalnych korekt. Mierzenie kierunkowe wskazuje, że bieżąca długość fali spadkowej koresponduje z wartością 100% poprzedniej przeceny AUD.

Trendowy Bollinger także nie daje nadziei posiadaczom krótkich pozycji. Wskaźnik skierowany jest na północ, a cena przebywa w górnej połowie, czyli powyżej MA20.

Oscylatory pod wykresem są już mniej jednoznaczne. RSI próbuje pokonać swoją linię trendu wzrostowego, co w połączeniu z jego wysokimi wartościami należy uznać za poważany sygnał ostrzegawczy. Stochastic nie jest użyteczny w silnych trendach, wiec warto poczekać z jego analizą na trend boczny.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here