Naga MarketsNotowania AUD/JPY umacniają się na dotychczasowej pozycjiUkład korekt na parze AUDJPY sugeruje dalsze umocnienie dolara australijskiego. W marcu dwie korekty liczyły blisko 3 figury i wykres wystrzelił do góry po każdej z nich. Teraz spadki zatrzymały się po deprecjacji AUD o 2 figury. Tym samym cena 68.00 została potwierdzona jako ważne wsparcie dla kontynuacji trendu wzrostowego.

Widoczny trend wzrostowy

Poziom ten został poparty wykupionym wskaźnikiem stochastycznym. W przypadku silnych trendów początki nowych impulsów mogą być poprzedzone fazą wyprzedania na szybkich oscylatorach.Na drodze do kontynuacji trendu wzrostowego może staną lokalny opór 69.00. Ta równa wartość już raz w połowie kwietnia sprawiła wiele problemów posiadaczom długich pozycji. Wkrótce przekonamy się, czy i tym razem będzie podobnie. Wtedy ta para walutowa przez kilka dni oscylowała pomiędzy ww. oporem a dołkiem 68.00. Utworzyła się rozbudowana w czasie korekta, co sprawiło, że MACD na interwale H4 zdążył spaść poniżej zera.
Podsumowując, tak długo, jak najbliższe wsparcie 68.00 pozostaje ważnym bastionem popytu, nie ma co się martwić o kontynuacje trendu wzrostowego. Dopiero przełamanie tej wartości zmieni układ sił na tym instrumencie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here