Naga MarketsJuż podczas ostatniej analizy cen akcji Nordea Bank AB notowanych na Sztokholmskiej Giełdzie Papierów Wartościowych uwaga zwrócona została na obowiązujący trend wzrostowy, gdzie cena porusza się w kanale.

Wtedy też cena znalazła się na oporze przy 72.70 skąd miało nastąpić odbicie, a następnie powrót do wzrostów i przełamanie tego poziomu. Taki scenariusz miał miejsce i notowania ruszyły dynamicznie na północ przełamując także kolejny opór na poziomie 79.00.

W ubiegłym tygodniu czwartkowa sesja otworzyła się sporą luką wzrostową ponad górnym ograniczeniem kanału, która jak dotąd nie została domknięta. Oczekiwane jest domknięcie luki, ale zanim tak się stanie istnieje prawdopodobieństwo pogłębienia korekty. Wsparcie przy takim scenariuszu widoczne jest na dolnym ograniczeniu kanału oraz w obszarze horyzontalnym między 80.75 – 79.00.

Kontrakty CFD na szwedzki indeks OMX 30 posiada w swojej ofercie TMS Brokers >>

Celem dla dalszych zwyżek będą okolice poziomu oporu znajdującego się przy 91.25. Alternatywnie, bycze nastawienie zostanie zakwestionowane po przełamaniu wsparcia kanału oraz zamknięciu na wykresie dziennym poniżej poziomu ostatniego dołka przy 76.50.

Wykres dzienny cen akcji Nordea Bank AB | źródło: tradingview.com


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here