Naga MarketsCena akcji Nordea Bank AB notowanego na giełdzie w Sztokholmie zaczyna przechodzić w trend wzrostowy. W drugim tygodniu sierpnia udało się pokonać górne ograniczenie ponad 2-letniego kanału spadkowego.

Obecnie cena dotarła do oporu niedaleko 66.80 i utrzymuje się ponad linią trendu wzrostowego, która zapewnia dla ceny wsparcie. Pierwsze starcie z oporem skończyło się dla byków niekorzystnie. Jednakże biorąc pod uwagę impet wzrostów, istnieje spore prawdopodobieństwo, że za drugim razem poziom ten zostanie pokonany.

Kontrakty CFD na akcje szwedkich spółek posiada w swojej ofercie HFT Brokers.

Najbliższym potencjalnym celem dla zwyżek będzie zamknięcie na poziomie 70.20 jakie miało miejsce 17-go marca br. Wtedy też domknięta zostałaby luka spadkowa, którą otworzyła się sesja następnego dnia. Wsparcia dla korekt zapewniać będzie wspomniana już wcześniej linia trendu, ale także poziom horyzontalny przy 62.25.2009-nordeatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… GBP/USD, NZD/USD, EUR/JPY
Następny artykułSEC nagradza po raz kolejny
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here