Naga MarketsNoobz From Poland ma milestone w produkcji Total Tank Generals i Signum TemporisWarszawa, 31.08.2021 (ISBnews/ ISBtech) – Noobz From Poland oddaje dziś do wydawcy „kamień milowy” (fragment gry) w produkcji „Total Tank Generals” i „Signum Temporis” i planuje oddanie jeszcze po jednym milestone dla obu gier do końca bieżącego roku, poinformował ISBtech prezes Jarosław Kotowski.

„Prace nad 'Total Tank Generals’ i 'Signum Temporis’ toczą się zgodnie z harmonogramem. Dziś oddajemy po jednym kamieniu milowym dla obu gier. Do końca roku oddamy jeszcze po jednym kamieniu milowym w każdym z tytułów. Oprócz tego trwają prace nad koncepcją gry 'Total Tank Simulator 2′, które mamy nadzieję zakończyć w 4 kwartale. W Rookiez trwa preprodukcja nowego tytułu, a w Play of Battle zaczynamy prace nad koncepcją gry i budowaniem zespołu” – powiedział ISBtech Kotowski.Dodał, że zakończenie prac nad „Total Tank Generals” jest zaplanowane na pierwszą połowę przyszłego roku, a prac nad „Signum Temporis” – na drugą połowę 2022 r. Wydawcą gier jest 505 Games.

„Dla 'Total Tank Simulator 2′ nasze wstępne założenia premiery to końcówka 2023, ale będziemy w stanie to potwierdzić po zakończeniu prac nad demem technicznym” – dodał Kotowski.

Celem Noobz From Poland jest pozycja lidera w segmencie gier strategicznych.

„Osiągnięcie statusu lidera w sektorze gier strategicznych to proces. Mamy duże ambicje i jasno określony plan. Skupiamy się na coraz większych tytułach i budujemy kompetencje naszego zespołu. To oraz coraz ciekawsze projekty (jak chociażby 'Play of Battle’) przybliżają nas do wyznaczonego celu” – podsumował prezes.

Noobz from Poland to polski producent gier, założony w 2016 roku. Pierwszą grą, stworzoną przez Noobz from Poland, jest „Total Tank Simulator”. Spółka zadebiutowała na NewConnect 13 lipca 2021 r.

Sebastian Gawłowski

invest

(ISBnews/ ISBtech)Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here