Naga MarketsPad w rękach graczaDom Maklerski INC, należący do notowanej na GPW grupy inwestycyjno-doradczej INC, podpisał umowę o świadczenie usług doradczych w zakresie pozyskania kapitału z producentem gier – spółką Noobz from Poland.

Dom Maklerski INC będzie pełnił funkcję oferującego w procesie pozyskania kapitału przez Noobz from Poland. INC będzie również doradcą spółki w całym procesie transakcyjnym oraz przygotuje niezbędną dokumentacje z nim związaną.

Noobz from Poland to producent gier typu battle symulator.  W I kwartale przyszłego roku studio planuje premierę swojej największej produkcji – Total Tank Simulator (TTS) w wersji PC. Jest to oparty na fizyce strategiczny symulator bitew, osadzony w realiach II wojny światowej. W lipcu ubiegłego roku Noobz from Poland przeprowadziło prywatną emisję akcji, w ramach której pozyskało 1,65 mln zł. Środki pozyskane z nowej emisji zostaną przeznaczone na nowy projekt, którego rozpoczęcie planowane jest pod koniec listopada obecnego roku.

– Zgodnie z zapowiedziami chcemy realizować więcej projektów, szczególnie w obszarze nowych technologii, w tym branży gamingowej. To już drugi klient z tego segmentu pozyskany na przestrzeni ostatnich dni. Prowadzimy kolejne rozmowy, dotyczące współpracy przy transakcjach zarówno w tym, jak i przyszłym roku. – mówi Paweł Śliwiński, prezes INC.

Noobz from Poland chce w 2020 r. zadebiutować na NewConnect. Planowana emisja będzie ostatnią przed debiutem na giełdzie.

– W ostatnich miesiącach intensywnie pracowaliśmy nad produkcją Total Tank Simulator. Wraz z jego rozwojem konsekwentnie budowaliśmy nasz zespół, który liczy obecnie kilkanaście osób. Jesteśmy gotowi rozpocząć realizację kolejnego projektu, o którym poinformujemy w ciągu kilku tygodni. Środki pozyskane z emisji przeznaczymy na jego finansowanie. – mówi Jarosław Kotowski, prezes Noobz from Poland.

Umowa z Noobz from Poland jest kolejnym już efektem współpracy Grupy INC z agencją relacji inwestorskich InnerValue. Oba podmioty oferują kompleksowe usługi w zakresie pozyskania finansowania, doradztwa biznesowego i kapitałowego oraz relacji inwestorskich. W szczególności dla firm działających w tzw. nowej ekonomii, w tym spółek technologicznych, gamingowych oraz life sience.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here