Naga MarketsKurs dolara do jena zmierza w kierunku 112,00, brakuje już dosłownie kilku pipsów, żeby przetestować poziom. Jak uważa Nomura, w kolejnych tygodniach powinniśmy zobaczyć większą zmienność na tej parze walutowej.


W poniedziałek mają rozpocząć się negocjacje pomiędzy Japonią a Stanami Zjednoczonymi. Do USA ma udać się japoński minister gospodarki – Motegi. Jeszcze w tym kwartale przewidziane są trzy szczyty, na których spotkają się głowy USA i Japonii. Japończycy w rozmowach z Trumpem będą prawdopodobnie mówili o zmniejszeniu ceł na produkty rolne oraz zwiększeniu zakupów gazu ziemnego, a także sprzętu wojskowego. Co prawda najbliższe spotkanie raczej nie będzie przełomowe, jednak z każdymi kolejnymi doniesieniami, należy spodziewać się podwyższonej zmienności na rynku walutowym. Posiedzenie banku Japonii przewidziane jest w tygodniu rozpoczynającym się 22 kwietnia, dlatego na rynku może pojawić się większa zmienność jeszcze przed świętami.

Zobacz także: Czy USD/CHF utrzyma się powyżej parytetu?

Sytuacja techniczna na parze walutowej USD/JPY

Wczoraj mogliśmy obserwować wyraźne wzrosty na kursie dolara do jena japońskiego USD/JPY. Aktualnie należy brać pod uwagę strefę oporową, która wypada w rejonach 112,20. Jej pokonanie, powinno doprowadzić do przyspieszenia wzrostu. Scenariusz wzrostowy wydaje się w tej chwili bardziej prawdopodobny. Zmiana nastawienia nastąpi dopiero w momencie wybicia dołem wsparcia przy 111,00.

Kurs dolara do jenaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here