Naga MarketsAuthor: Arjan Richter
Creative Commons Attribution License

Przełamanie przez EUR/USD rozlicznych trendów wzrostowych i RSI na poziome 40 jest silnym wsparciem dla prognozy, że ważny niedźwiedzi klin wrysował się w okolicach 1.40 i czeka nas trend spadkowy.

„Kolejnym wsparciem jest docelowa linia klina na 1.3550” – zauważa Nomura.Jak na razie niedźwiedzie nastawienie banku do pary walutowej jest stonowane, z powodu braku dynamicznych spadków do nowych dołków. Nomura najchętniej widziałaby tutaj rajd spadkowy fali-C od poziomów 1.3753.

„Obecnie nasze nowe prognozy techniczne kontrastują z długoterminowymi analizami co może sugerować, że kolejny trend spadkowy zbliża się coraz wyraźniej. Kluczowy zakres w tym momencie to 1.3615/3670” – dodają analitycy Nomury.

W przypadku USD/JPY bank zauważa, że na rynku nadal brakuje wyraźniejszych trendów – wszystko za sprawą cały czas zawężających się zakresów RSI:

„Zeszłotygodniowe odwrócenie byczej formacji młota było pułapką zastawioną przez niedźwiedzie, co doprowadziło jak na razie do porzucenia naszych spadkowych perspektyw. Ilość fal jest jak na razie niejasna, jednak ostatnie spadki z 103.02 były korekcyjne.” – sugeruje Nomura.

Nomura w podsumowaniu zauważa, że ceny testują doły czwartkowego kanału wzrostowego i szczyty potencjalnej byczej flagi. Opór kanału znajduje się w okolicach poziomu 102.

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here