Naga Marketsnomura-logo

Japońska Nomura przewiduje, że piątkowy odczyt non-farming payrolls może ukształtować się poniżej poziomu 200 tys. nowo powstałych miejsc pracy w amerykańskim sektorze poza rolniczym. Rynkowe przewidywania względem jutrzejszych danych kształtują się na poziomie 225 tys.


Zdaniem Japończyków, ostatnie dane z amerykańskiego rynku choć mieszane wskazywały przede wszystkim na to, że tempo wzrostu gospodarczego USA jest na poziomie co najwyżej średnim. Co więcej, jak zauważa Nomura ostatnie wysokie wyniki payrollsów za kwiecień były prawdopodobnie jedynie odbiciem po słabych wynikach z marca.

Nomura skupia się również nad częściami składowymi jutrzejszego raportu. Według przewidywań zatrudnienie w sektorze publicznym wzrośnie o około 5 000 nowych miejsc pracy, zaś sektor prywatny stworzy ich 185 tys. W dzisiejszym komentarzu czytamy również, że poziom bezrobocia w Stanach pozostanie na niezmienionym poziomie 5,4% w maju, by z czasem systematycznie spadać do poziomu 5,2%.

Więcej rekomendacji oraz informacji na temat pozycji dużych graczy można znaleźć na stronie eFXplus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCredit Agricole: Kupujcie USD
Następny artykułBarclays: Co dalej z USD/JPY?
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here