Naga MarketsBrak wyraźnych oznak kontynuacji trendu spadkowego zapoczątkowanego w grudniu zwiększa prawdopodobieństwo testu poziomu 1,3900 w najbliższym czasie.

Utrzymanie najbliższego poziomu oporu (okolice 1,3833), na który składają się linia oporu trendu spadkowego ukształtowanego od 2008 roku, zakres fali d, oraz opór krótkoterminowej formacji trójkąta. W przypadku utrzymania tego poziomu będzie to świetny sygnał do kolejnego spadku kursu w okolice 1,3643/13562. I dopiero po takim spadku powinien nastąpić właściwy atak na wspomniany wcześniej poziom oporu a w dalszej kolejności test poziomu 1,3900 – prognozuje Nomura.

W przypadku kursu USDJPY według analityków Nomura w najbliższych dniach do utrzymania byczego nastawienia będzie utrzymanie kurs nad wsparciem na poziomie 101,39, co pozwoli na kontynuację ruchu kursu w formacji trójkąta.

Na chwilę obecną nie widać wyraźnego momentum, cena porusza się w wąskim zakresie. Wzrost do 102,45 w ciągu najbliższych kilku dni będzie idealnym targetem dla fali d. Po wybiciu z obecnej konsolidacji ruch w kierunku 103 wydaje się nieunikniony. – prognozuje Nomura.

Dyskusja na forum: LINK

Marcin Moroz
moroz.marcin@gmail.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here